MB130C30

Praktikum: rostlinná buňka

 

Informace

Protokoly
Lidé

Cvičení probíhá turnusově, typicky ve dvou turnusech první dva týdny v lednu. Praktiku předchází vstupní test (začátek října) a cca 1h přednáška (prosinec). Účastníci praktika se musejí zúčastnit testu i přednášky, aby mohli praktikum absolvovat.

Kapacita každého turnusu je 15 účastníků. Zápisová listina do jednotlivých turnusů je k dispozici na nástěnce dveří laboratoře 002, Viničná 5, přízemí, poslední dveře vlevo v chodbě nalevo od hlavního vchodu do budovy. Zapisovat se lze během listopadu.

Všechny aktuální informace jsou studentům poskytovány e-mailem.

Další informace:

Paralela trvá tři dny (středa - pátek). Začátek praktika je vždy první den uvedené paralely v 9:00, a to v praktiku Katedry experimentální biologie rostlin, Viničná 5, 2. patro, dveře hned proti schodům. S sebou laboratorní plášť, přezůvky, kalkulačku, psací potřeby, doporučujeme i přenosný USB disk (pokud budete mít zájem si digitální obrázky odnést pro další studium).

Pro zápočet je třeba: absolvovat praktikum (včetně vstupního testu a přednášky), vytvořit protokoly popisující kažkou úlohu a absolvovat úspěšně test na konci praktika (termíny testu budou dohodnuty na praktiku).

Pro jakékoliv dotazy prosím kontaktujte RNDr. Kateřinu Schwarzerovou, Ph.D., schwarze(a)natur.cuni.cz.